Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

COVID-19  -  Vážení zákazníci, pozastavujeme osobní odběr zboží v Číčenicích a v Týně nad Vltavou. 

Zároveň Vás chceme informovat, že od 14.10. čeká náš e-shop stěhování do větších a moderních prostor v Týně nad Vltavou. Po dobu stěhování bude doručovací doba 5 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení. 

Rady a postupy

Příprava bylinné masti

Příprava bylinné masti

Milovníci léčivých rostlin často shánějí po lékárnách či prodejnách přírodních přípravků určité masti, které nelze běžně sehnat. V některých případech si je můžete připravit doma sami. Týká se to zejména mastí jednoduššího složení, obvykle obsahující usušenou rostlinnou drogu z jedné léčivé rostliny nebo směsi bylin.

07/05/2009
Bylinné likéry a vína

Bylinné likéry a vína

Pro bylinná vína a likéry se nejčastěji používají následující byliny: andělika lékařská, benedikt lékařský, fialkový kořen, galgan obecný, hřebíček, koriandr setý, muškátovník vonný, pelyněk pravý, pomerančovník, puškvorec obecný, rozmarýn lékařský, zeměžluč lékařská a další. K výrobě aromatizovaného vína se používá hroznový mošt, víno nebo jejich směs. Navýšení procent alkoholu probíhá destilátem vinného původu a obsah se pak pohybuje 14,5 % a nejvýše 22 %. Při přípravě bylinných vín a likérů záleží ale hlavně na tom, která bylina je vám příjemná, voní vám a hodí se svými účinky. Vyzkoušejte některý z osvědčených receptů......

02/05/2012
Příprava bylinných a solných koupelí

Příprava bylinných a solných koupelí

Bylinné i solné koupele jsou aktuální hlavně v zimním období, které je ideální pro prohřátí celého organismu. Udělejte něco pro sebe, zapomeňte na chvíli na každodenní stresy a připravte si koupel, která vám pomůže obnovit fyzický i psychický klid.

09/05/2013

Vidíte 8 článků z 12

Načíst další
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin