RED FLAVOUR - Dárkové balení kampotského červeného pepře 50g a soli Kala Namak 100g s mlýnkem

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: jemná sůl Kala Namak 100g a pepř Kampot červený 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí. Pokud máte zájem o odběr většího množství, než je dostupné na e-shopu, prosím o zaslání poptávky na obchod@naturway.cz.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

632.00 Kč

Popis produktu

RED FLAVOUR - dárkové balení pepře a soli 1 x 100g, 1 x 50g + mlýnek na koření

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: jemná sůl Kala Namak 100g a pepř Kampot červený 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí.

Sůl Kala Namak obsahuje kromě chloridu sodného také hodně železa a síry a tím pádem má svou specifickou výraznou chuť vařených vajíček. K tomu červený Kampotský pepř, jehož chuť a vůně je nesrovnatelná s klasickým pepřem, a která osloví každého dobrého kuchaře.

Výrobce: NaturWay (NW s.r.o., Číčenice 114, Číčenice)

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin