Sezamové semínko loupané 100g

Trio minerálů, a to vápník, hořčík a fosfor, činí ze sezamového semínka nekorunovaného krále ve své kategorii. Jde o plod sezamu indického, který kromě této asijské země roste i na mnoha dalších místech.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

35.00 Kč

Popis produktu

Sezamové semínko loupané 100g

Trio minerálů, a to vápník, hořčík a fosfor, činí ze sezamového semínka nekorunovaného krále ve své kategorii. Jde o plod sezamu indického, který kromě této asijské země roste i na mnoha dalších místech. Když tato titěrná semínka držíte v dlani, jen těžko lze uvěřit tomu, jak prospěšná mohou být pro naše zdraví. Přitom je to jedno z nejstarších a nejpoužívanějších koření na světě. Největší podíl tvoří zdravé tuky omega 3 a omega 6. Ve 100 gramech je jich celkem 38 gramů. Dále následují sacharidy s 23 gramy, bílkoviny, to je 19 gramů, vláknina má 16 gramů. Nechybí důležité vitamíny, jako je A, B1, B2, B3, B6, kyselina pantotenová a kyselina listová. I minerálů je tu hodně, jmenujme vápník, hořčík, fosfor, draslík, železo, měď, mangan, selen a sodík.

Výrobce: Ochutnej ořech - Ořechy a sušené plody s.r.o.

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin