Rakytníkové džemy

Rakytníkové džemy - dopřejte si pořádnou dávku vitamínů s luxuxními a chuťově vynikajícími džemy. Podpořte přirozenou obranyschopnost organismu a dodejte tělu energii. V naší nabídce najdete "čistý" rakytníkový džem nebo kombinaci rakytníku s dalším ovocem. Všechny druhy jsou vhodné k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance, ale i k promazání moučníků nebo cukroví. Stejně tak jejich chuť vynikne spolu se sýry a paštikami, případně s masem. 

Jaký je rozdíl mezi džemem a marmeládou? 

Džem i marmeláda jsou sladké ovocné pomazánky, které obsahují podobné složky v různých kombinacích: ovoce, vodu, cukr, pektin a ovocné kyseliny. Podle pravidel a evropské legislativy do roku 2004 je v marmeládě ale navíc jedna přísada. Marmeláda na rozdíl od džemu musí mít obsaženou alespoň pětinu citrusů nebo citrusové kůry. Džem se vyrábí z kousků ovoce vařených s cukrem nebo z ovocných šťáv. Směs se vaří s cukrem dokud ovoce nezhoustne do požadované konzistence. 

Nalezeno: 0 produktů


Dle zadaných parametrů nebyly v této kategorii nalezeny žádné produkty.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin