Phytovet Top Shine Coat - pes

Bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst psa, podporuje látkovou výměnu a posiluje imunitní systém. Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům, podporuje látkovou výměnu, zlepšuje proces výměny srsti a posiluje imunitní systém.

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce.


Popis produktu

Top Shine Coat 250 g Bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst psa, podporuje látkovou výmenu a posiluje imunitní systém. zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům podporuje látkovou výměnu zlepšuje proces výměny srsti posiluje imunitní systém Bylinný přípravek obsahující velké množství výživných látek důležitých pro lesklou srst a zdravou kůži vašeho psa. Jeho nasazení je vhodné při všech kožních potížích (ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy, různé alergie). Díky obsahu česneku Působí antiparazitálně, má krvečistný a protizánětlivý účinek, posiluje imunitní systém organismu a zlepšuje látkovou výměnu kůže. Efektivně zlepšuje proces výměny srsti. Nemá vedlejší účinky a jeho užívání je vhodné jak při akutních problémech, tak především k dlouhodobému užívání nejen pro šampiony výstav. Dávkování: psi do 10 kg váhy 1 odměrka denně, 11 - 20 kg 1,5 odměrky denně, 21 - 35 kg 2 odměrky denně, 36 - 50 kg 3 odměrky denně, 1 odměrka cca = 3 g (součástí balení) Aplikace: Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit. Složení: zlatobýl, česnek, chaluha, svízel, kopřiva, měsíček, heřmánek, smetánka, sléz Doba použitelnosti 36 měsíců. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Výrobce: Phytovet - Wild Herbs s.r.o.

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin