PEPPER DRIFT - Dárkové balení tasmánského, dlouhého, Voatsiperifery a Penja pepře 4 x 50g s mlýnkem

Dárková sada obsahuje 4 druhy luxusních celých pepřů – Voatsiperifery 50g, Dlouhý pepř celý 50g, Tasmánský pepř 50g a pepř Penja bílá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí.  Pokud máte zájem o odběr většího množství, než je dostupné na e-shopu, prosím o zaslání poptávky na obchod@naturway.cz.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

1 210.00 Kč

Popis produktu

PEPPER DRIFT - dárkové balení pepře 4 x 50g + mlýnek na koření

Dárková sada obsahuje 4 druhy luxusních celých pepřů – Voatsiperifery 50g, Dlouhý pepř celý 50g, Tasmánský pepř 50g a pepř Penja bílá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí. 

Dárkové balení PEPPER DRIFT je degustační kombinace několika nejlepších pepřů na trhu včetně luxusní specialitky - jednoho z nejvzácnějších pepřů světa - Tasmánského pepře. 

Výrobce: NaturWay (NW s.r.o., Číčenice 114, Číčenice)

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin