Káva zrnková Colombia Supremo - zelená

Zelená zrnková káva je vhodná pro experimentátory, kteří si chtějí zkusit "domácí" pražení. Pochlubte se svým přátelům s vlastní upraženou kávou... V současnosti je také zelená káva občas prezentována jako přípravek na podporu hubnutí... Jen pitím výluhu ze zelené kávy pravděpodobně extrémně nezhubnete, ale látky v ní obsažené (více kofeinu než v pražené kávě a kyselina chlorogenová) mohou podle některých zdrojů v hubnutí pomoci.

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce.


Popis produktu

Colombia Supremo - zelená káva nemletá

Zelená zrnková káva je vhodná pro experimentátory, kteří si chtějí zkusit "domácí" pražení. Pochlubte se svým přátelům s vlastní upraženou kávou...

V současnosti je také zelená káva občas prezentována jako přípravek na podporu hubnutí... Jen pitím výluhu ze zelené kávy pravděpodobně extrémně nezhubnete, ale látky v ní obsažené (více kofeinu než v pražené kávě a kyselina chlorogenová) mohou podle některých zdrojů v hubnutí pomoci. 

Příprava nálevu ze zelené kávy: 1-2 kávové lžičky mleté kávy zalijte horkou vododu a nechte asi 5 minut louhovat. Poté nálev sceďte a pijte.

POZOR !!!!!  nikdy nemelte kávu v eletrickém mlýnku nebo přímo v kávovaru/kávovém automatu, mohli byste si je poškodit.

Doporučujeme mletí v ručním mlýnku. Začněte na co nejhrubší mletí a postupně "přemelte" na jemnější kousky. Vzhledem k tomu, že zrna jsou extrémně tvrdá, pomůže kávu nejdříve namočit cca na 1/2 hodiny do teplé vody, zrna mírně změknou. Poté rychle osušte a rozsekejte v elektrickém sekáčku se sekacími břity. Tímto způsobem lze připravit jen takové množství kávy, které ihned spotřebujete. 

Výrobce: Pražírna Drahonice (A MANO s.r.o., Chelčického 911/2, Praha 3)

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin