HAWAII - Dárkové balení havajských solí 3 x 100g

Dárková sada obsahuje 3 druhy tradičních havajských solí – černou „Black Lava“ 100g, červenou „Alea Red Gold“ 100g a zelenou „Bamboo Jade“ 100g. Pokud máte zájem o odběr většího množství, než je dostupné na e-shopu, prosím o zaslání poptávky na obchod@naturway.cz.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

438.00 Kč

Popis produktu

HAWAII - dárkové balení soli 3 x 100g

Dárková sada obsahuje 3 druhy tradičních havajských solí – černou „Black Lava“ 100g, červenou „Alea Red Gold“ 100g a zelenou „Bamboo Jade“ 100g.

Pokud budete někdy solit na Havaji, nebuďte překvapeni, jestli vám bude nabídnuta sůl jiné než bílé barvy. Havajské soli odrážení samotný charakter ostrovů. Černá pochází z vulkánů, které ostrov tvoří, červená z jílovité půdy, která ostrov pokrývá a zelená sůl je odkazem na bujnou ostrovní vegetaci.

Černou havajskou solí "Black Lava" můžete netradičním způsobem dochucovat pokrmy. Skvěle si rozumí především s drůbežím a vepřovým masem. Své uplatnění najde ale také u mořských plodů a ryb. Díky černé barvě získává pokrm netradiční vzhled.

Červená sůl "Alea Red Gold" se podobně jako černá hodí skvěle především k masu, které jemně ochucuje nejen slanou chutí, ale jsou zde cítit i jemné zemité nuance, které jsou příjemným zpestřením chuťového zážitku. Ochutit s ní můžete také zeleninu a hodí se i do netradičních dezertů.

Zelená sůl "Bamboo Jade" má velmi svěží a příjemně jemnou chuť, která je skvělým doplňkem například asijských pokrmů, skvěle si ale rozumí také s rýží a mořskými plody.

Výrobce: NaturWay

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin