GOURMET TASTE - Dárkové balení pepře Penja 50g a soli Fleur de Sel 100g s mlýnkem

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: sůl Fleur de Sel 100g a pepř Penja černá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí. Pokud máte zájem o odběr většího množství, než je dostupné na e-shopu, prosím o zaslání poptávky na obchod@naturway.cz.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

642.00 Kč

Popis produktu

GOURMET TASTE - dárkové balení soli a pepře 1 x 100g, 1 x 50g + mlýnek na koření

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: sůl Fleur de Sel 100g a pepř Penja černá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí.

Náš solný květ Fleur de Sel pochází z Indie a jsme na něj právem hrdí. Pro nás je to TOP mezi solemi, opravdický požitek. Pro její použití není potřeba mlýnek, ten použijte pro černý celý pepř Penja, který je považován za „pepř michelinských kuchařů“.

Výrobce: NaturWay

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin