Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

GOURMET TASTE - Dárkové balení pepře Penja 50g a soli Fleur de Sel 100g s mlýnkem

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: sůl Fleur de Sel 100g a pepř Penja černá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí. Pokud máte zájem o odběr většího množství, než je dostupné na e-shopu, prosím o zaslání poptávky na obchod@naturway.cz.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

642.00 Kč

Popis produktu

GOURMET TASTE - dárkové balení soli a pepře 1 x 100g, 1 x 50g + mlýnek na koření

Dárková sada obsahuje kombinaci sole a pepře – ideální dárek pro každého gurmána: sůl Fleur de Sel 100g a pepř Penja černá 50g. Součástí sady je kvalitní mlýnek na koření s keramickým vnitřním mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí.

Náš solný květ Fleur de Sel pochází z Indie a jsme na něj právem hrdí. Pro nás je to TOP mezi solemi, opravdický požitek. Pro její použití není potřeba mlýnek, ten použijte pro černý celý pepř Penja, který je považován za „pepř michelinských kuchařů“.

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin

banner dárkové sady
banner dárkové sady