Epsomská sůl 500 g

Epsomská (hořká nebo také anglická) sůl je vhodná při péči o pokožku, je vhodná pro vnější detoxikaci těla.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

60.00 Kč

Popis produktu

Epsomská (hořká) sůl 500 g

Epsomská sůl - síran hořečnatý, hořká sůl nebo také anglická sůl. Byla objevena v anglickém městě Epsom, odkud pochází její název. Jedná se o dobře rozpustnou krystalickou látku bez vůně s velmi hořkou chutí. Je ideální do koupele celého těla pro uvolnění svalů a odbourání stresu. Je složená z minerálů síranu a hořčíku, které se výborně vstřebávají kůží a díky tomu lze snadno doplnit tyto důležité minerály koupelí. Sírany obecně zlepšují vstřebávání živin, zmírňují migrény a vyplavují z těla toxiny. Zmírňuje otoky dolních končetin, je ideální pro koupele nohou, protože pomáhá neutralizovat jejich případný zápach. Epsomskou sůl lze použít také jako peeling. Při užití vnitřně má Epsomská sůl projímavé účinky.

Použití: celotělová koupel - napusťte vanu teplou vodou a přisypte Epsomskou sůl. Na každých 25-30 kg vaší váhy přidejte cca 1dcl epsomské soli. Na koupel si vyhraďte alespoň 40 minut, dojde tak k maximální eliminaci toxinů a absorbování minerálů z vody. Peeling - nasypte malé množství soli do dlaně, navlhčete a vmasírujte do pokožky.

Epsomskou sůl využijete také na zahradě. Zahrádkáři, kteří každoročně bojují se škůdci, ji mohou využít k jejich likvidaci. Je to prostředek zcela přírodní, a proto se jí nemusíte bát použít. Proti slimákům a šnekům ji stačí nasypat kolem rostlin. Můžete ale zlikvidovat také mšice - stačí smíchat sůl s několika litry vody a nalít do rozprašovače a roztokem rostliny postříkat. 

Upozornění: neužívejte vnitřně. Produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určen pro děti do 3 let. Lidé trpící těžkým zánětem kůže, kožními infekcemi, otevřenými ranami a těžkými popáleninami by měli použití konzultovat se svým lékařem.

Výrobce: NaturWay (NW s.r.o., Číčenice 114, Číčenice)

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin