Elixír MIX - dárkové balení energetický bylinný nápoj 12x100ml

Výhodné balení: 12x50,- za kus. Možnost ochutnat všechny elixíry za výhodnou cenu. 3x BudějČajda, 3x Láska z bylin, 3x Nirvána, 3x Jogi.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

606.00 Kč

Popis produktu

Vyzkoušejte bylinky pro radost, které Vás provedou celým dnem...

Hledáte ideální dárek pro své blízké? Chcete ochutnat něco nového a vyzkoušet si účinky aše produkty a vyzkoušet si jejich účinky na vlastní kůži? Máme pro vás mix bylinných nápojů. Najdete v něm čtyři druhy bylinných elixírů, z nichž každý je vhodný pro jinou příležitost. 

  • Láska z bylin navozuje pocit euforie a radosti
  • BudějČajda je přírodní energetický nápoj
  • Nirvána obsahuje bylinky na spaní, zklidnění a relaxaci
  • Jogi prohřeje celý organismus a je skvělý jako příprava na jógovou praxi

 

  • nápoje jsou nealkoholické
  • vhodné pro vegany
  • bez chemických přísad
  • pouze z nejkvalitnějších bylin

Obsahují nápoje kofein?

Ano, Láska z bylin a BudějČajda obsahují přírodní kofein. Nirvána a Jogi jsou bez kofeinu.

Jak se tyto nápoje pijí?

Jde o koncentrované bylinné nápoje, které si můžete zakoupit i samostatně ve 100ml nebo 500ml lahvičkách. Jedna dávka je 50-100 ml, dle vaší citlivosti. Účinek trvá 2-3 hodiny.

Složení bylinných nápojů je 100% přírodní. Neobsahují žádné konzervanty, barviva, ani dochucovadla. Vyrobené jsou z těch nejkvalitnějších druhů bylin a koření. O blahodárné účinky se postará sama příroda. Chemie není třeba.

Nápoje nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a pro lidi s onemocněním srdce a cév. Jinak je můžete užívat bez omezení. Doporučujeme ale vždy vyzkoušet, jak moc jste na dané bylinky citliví. Vypijte nejdříve jen část lahvičky. Časem množství upravíte.

Uchovávejte v chladu a temnu. Zákal poukazuje na kvalitu přírodního produktu, není závadou. Nápoj před použitím protřepejte.

Upozornění: Nápoj není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a pro lidi s onemocněním srdce a cév. Nápoj není léčivem, neléčí nemoci, ani nezamezuje jejich vzniku. Smyslem obohaceného nápoje je pouze krátkodobé povzbuzení nebo uklidnění pomocí tradičních a ověřených bylin, které jsou za tímto účelem běžně užívány v různých částech světa.

Složení jednotlivých nápojů: viz.odkazy na konkrétní produkty: Láska z bylinBudějČajdaNirvánaJogi

Výrobce: Nápoje lásky Phenomena

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin