Dárková krabička - VLOČKA

Dárková krabička obsahující koření do svařáku Jantar 200g, koření do svařáku Rubín 200g a k tomu balení Purpury pro krásné chvilky.

skladem

Zadejte Váš e-mail:

Množství:

Cena / ks:

412.00 Kč

Popis produktu

Dárková sada VLOČKA

Dárková sada Vločka obsahuje všechno voňavé koření, které potřebujete na zimu. Dva druhy kořenících směsí do svařáku a originální bylinnou Purpuru, která navodí sváteční atmosféru kdykoliv jí rozpálíte.

Obsah balení:

  • kořenící směs pro přípravu svařeného vína Svařák Jantar 200g (složení: jablko, rozinky, skořice, citronová kůra, hřebíček)
  • kořenící směs pro přípravu svařeného vína Svařák Rubín 200g (složení: bez černý, rozinky, aronie plod, skořice, citronová kůra, hřebíček, badyán)
  • bylinná vonn směs Purpura 50g (Pro navození sváteční atmosféry jsme pro Vás připravili velmi kvalitní tradiční aromatickou směs - Vánoční purpuru. Směs je připravena pouze z kousků dřeva a bylin, bez přidaných aromat. Nyní nová receptura s kadidlem a myrhou).

Použití koření na svařáky Jantar nebo Rubín: podle chuti přidejte do vína a směs ohřejte. Víno nesmí přejít varem. Nechte alespoň 5 minut louhovat. Směs není nutné scedit. Díky této směsi bude i bílé víno červené. 

Použití purpury: Zahříváním purpury se uvolní aromatické látky. Purpura nemá hořet, jen lehce doutnat. Purpuru můžete spalovat na uhlíku či na vykuřovacích miskách. Místnost lze provonět i purpurou položenou na podložce na topení, nebo zahříváním v aromalampě. Tradičně se purpura pálila na plotnách. Pokud si chcete dopřát pravou vánoční atmosféru a pálit jí na plotně, doporučujeme směs nasypat na alobal, aby nedošlo k poškození plotýnky. 

Ideální dárek pro každého....

Výrobce: NaturWay (NW s.r.o., Číčenice 114, Číčenice)

TIP

Máte dotazy k produktu?

Napište a my Vám odpovíme.

pozadí s bylinami

Buďte v obraze!

Přihlaste se k odběru novinek ze světa NaturWay.cz.
Stačí zadat svůj e-mail a my vám budeme cca 2x měsíčně posílat zajímavé informace o bylinkách. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Před zadáním e-mailové adresy si prosím přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů ZDE. Děkujeme. 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru.
ikona

Výroba řady NaturWay

ikona

Doprava zdarma - informace ZDE

ikona

Vlastní zpracování bylin